Czas odwołać lockdown

Po kilkutygodniowych analizach prawnych, spotkaniach z licznymi kancelariami oraz dokładnej weryfikacji potencjalnych szans – ponownie uruchamiamy projekt pozwu przeciwko obowiązującym restrykcjom i kwestii odszkodowawczej.
Podczas pierwszego lockdown’u projekt został wstrzymany z uwagi na zbyt małą liczbę zgłoszeń, natomiast
dziś sytuacja wygląda znacznie lepiej. Na ten moment mamy zgłoszonych kilkaset obiektów do w/w inicjatywy, gotowych do podjęcia walki.
Niniejszym zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dołączenia do w/w inicjatywy. Coraz więcej sądów wydaje pozytywne wyroki, na wzór wyroku WSA w Opolu.
Z oficjalnych informacji przekazywanych przez rząd, otwarcie branży może nastąpić na przełomie marca i kwietnia… ale i ten termin nie może być pewny. Nikt z Nas nie może dłużej czekać, dlatego podjęliśmy decyzję dot. pozwu.
Nasze działania zostały poprzedzone szeroką opinią prawną, która będzie podstawą do dalszych czynności. Opinia prawna jest dostępna dla członków zarejestrowanych do PFF i do pozwu.
Co zrobić, aby dołączyć do programu i pozwu ?

Krok 1 – Zarejestrować swój podmiot na stronie PFF —> https://rejestracja.polskafederacjafitness.pl/rekrutacja…

W przypadku jakichkolwiek pytań dot. Rejestracji, pytania prosimy kierować na:
Adres email: agnieszka.roszkiewicz@polskafederacjafitness.pl
Tel.: +48 735 227 240

Krok 2 – Wysłać swoje zgłoszenie poprzez stronę: www.fitnessrazem.pl

W przypadku pytań co do wymaganych danych w zgłoszeniu na stronie www.fitnessrazem.pl, prosimy kierować je bezpośrednio do kancelarii LWW – Łyszyk, Wesołowski i Wspólnicy:

Adres email: pozewzbiorowyfitness@lww.pl
Tel.: +48 22 390 36 36
Wiele podmiotów z branży fitness znajduje się w grupie, która albo kwalifikuje się tylko i wyłącznie do tarczy 6.0, albo nie kwalifikuje się do wsparcia wcale.
Mimo niektórych wprowadzonych zmian dot. Narzędzi finansowych, finalne warunki nadal są daleko od oczekiwanych, aby branża mogła faktycznie odczuć wsparcie Państwa. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych ! Zarówno ze względów finansowych [koszta kancelarii] jak i oczekiwanych efektów, koniecznym jest zbudowanie jak największej reprezentacji. Działając w rozproszeniu, pojedynczo czy partyzancko – na dłuższą metę nie osiągniemy wiele. To, że lockdown jest niekonstytucyjny i nielegalny – wszyscy wiemy. Najwyższy czas wykazać to w sposób formalny i otworzyć naszą branżę.