INTERNATIONAL INTERVIEW

PFF INTERNATIONAL INTERVIEW SERIES EP 01

Pierwszy odcinek i krótki film, przygotowany specjalnie dla Polskiej Federacji Fitness, zapowiadający całą serię wywiadów online z repreztantami branży z całego świata. Pierwszym z Nich jest Jim Worthington, będący w branży od 43 lat. Jim jest właścielem klubu premium o powierzchni 23000m2, jednego z największych pojedyńczych klubów w USA. Jest jednoczeczeńsnie byłym prezesem stowarzyszenai IHRSA oraz przewodniczącym rady ds. fitness i zdrowia powołanej przez Donalda Trumpa.

PFF INTERNATIONAL INTERVIEW SERIES EP 02

Angelo Desidera, Doświadczenie zawodowe w branży: 41 lat. Członek IHRSA od 1985 roku, prowadzący Włoską Federacją Fitness [ANIF] oraz ambasador międzynarodowych targów FIBO. Zasiada również w radzie dyrektorów EUROPE ACTIVE. Swój pierwszy klub założył w Rzymie w roku 1979 r. [Club Lanciani] oraz zarządza nim do dnia dzisiejszego. Życzymy przyjemnego oglądania.

PFF INTERNATIONAL INTERVIEW SERIES EP 03

Miroslav Jircik Doświadczenie zawodowe w branży: 21 lat Właściciel firmy 3d Fitness oraz członek zarządu Czeskiej Federacji FItness.Posiada doświadczenie zarówno w zakresie prowadzenia klubu fitness, jak i dystrybucji sprzętu. Jako Czeska Federacja FItness, przynależy również do stowarzyszenia IHRSA oraz EUROPE ACTIVE. Życzymy ponownie przyjemnego oglądania.

PFF INTERNATIONAL INTERVIEW SERIES EP 04

Czwarty z serii wywiadów, to głos prosto z Hiszpańskiego rynku fitness: Maria Angeles De Santiago Restoy Doświadczenie zawodowe w branży: 30 lat. Pracę w klubach fitness rozpoczynała w latach 90-tych. W trakcie swojej kariery zawodowej pełniła funkcję Dyrektora Fitness First na terenie Hiszpanii w latach 2002 – 2004. Od 2007 prowadzi swoją firmę consultingową w sektorze fitness oraz reprezentuje Hiszpanie w ramach stowarzyszenia IHRSA. Zapraszamy do odsłuchania ! #RazemMożemyWięcej

PFF INTERNATIONAL INTERVIEW SERIES EP 05

Alan Leach. Doświadczenie zawodowe w branży: 34 lata. Pierwsze stanowisko managerskie, objął w klubie w 1987 roku – Dundrum Gym, gdzie pracował przez kolejne 18 lat. W 2005 roku otrzymał propozycję poprowadzenia od podstaw klubu premium West Wood Club. Od 2018 roku, po 13 latach od momentu dołączenia, został powołany na stanowisko prezesa. Obecnie zarząda 6 klubami premium, gdzie największy z nich, to powierzchnia prawie 11.000m2. Alan jest specjalistą od sprzedaży i marketingu. W dniu 13.03.2020, jako Westwood Clubs posiadali 35000 aktywnych klubowiczów. Zapraszamy do odsłuchania !

PFF INTERNATIONAL INTERVIEW SERIES EP 06

Pierwszy film z JIM’em to była jedynie zapowiedź dużo dłuższego materiału, jaki prezentujemy Wam poniżej. Odmrażanie klubów fitness ma jednak dużo szerszy kontekst, niż nam się wszystkim wydaje, a sam proces wymagał wielu działań. Jim również jest współtwórcą ustawy PHIT [https://en.wikipedia.org/wiki/PHIT_Act]. Jako Polska Federacja Fitness otrzymaliśmy potwierdzenie wsparcia ze strony zarówno organizacji IHRSA, jak Jim’a w kwestii podjęcia próby realizacji podobnych postulatów do naszego rządu w Polsce. P.S. Początku nie wycinaliśmy celowo 😉 🙂

PFF INTERNATIONAL INTERVIEW SERIES EP 07

Siódmy odcinek, to wywiad z przedstawicielem Szwajcarii, Hans’em Muench.Hans jest z pochodzenia kanadyjczykiem, w samej branży jest od 36 lat, pracował w wielu krajach z licznymi klubami, na kilku kontynentach.

PFF INTERNATIONAL INTERVIEW SERIES EP 08

COMING SOON 🙂

PFF INTERNATIONAL INTERVIEW SERIES EP 09

COMING SOON 🙂

PFF INTERNATIONAL INTERVIEW SERIES EP 10

COMING SOON 🙂

PFF INTERNATIONAL INTERVIEW SERIES EP 11

COMING SOON 🙂

PFF INTERNATIONAL INTERVIEW SERIES EP 12

COMING SOON 🙂