POLSKA FEDERACJA FITNESS - SKADKA CZONKOWSKA
NAPISZ DO NAS!

NASZA BRANŻA

Branżę fitness rozumiemy, jako zbiór wszelkich obiektów i działalności związanych z dostarczaniem usług w zakresie aktywności fizycznej.

NASZE CELE

Celem Polskiej Federacji Fitness od początku było budowanie spójności w całej branży oraz praca dla dobra naszego sektora.


Nasze najbliższe cele będą dot. rozpoczęcia procesu lobbingowego w kwestii obniżenia stawki VAT na usługi związane z aktywności fizyczną, zawiązanie współpracy z branżą medyczną / zdrowotną na szeroką skalę [program #FitnessNaReceptę] czy procedowanie złożonego już do Ministerstwa Rozwoju, projektu #BonNaAktywność.

NASZE PLANY

W najbliższych tygodniach planujemy rozpocząć spotkania w we wszystkich wojewódzkich miastach z właścicielami i managerami klubów fitness. Celem w/w spotkań będzie dyskusja na temat dalszych zaplanowanych działań PFF, obecnej sytuacji rynkowej, kwestii współpracy z pośrednikami kart sportowych czy idei Rady Dialogu Branżowego.

NASZE DZIAŁANIA

Podsumowanie dotychczasowych działań PFF znajduje się pod poniższym linkiem. Przez ostatnie 3,5 miesiąca pracowaliśmy co sił, aby wykazać i utwierdzić branżę fitness w przekonaniu, że zjednoczeni możemy wypracować naprawdę wiele.

PODSUMOWANIE

WASZE CZŁONKOSTWO

Zgodnie z zapowiedziami oraz po licznych konsultacjach, oficjalnie od 01.07.2020 wprowadzamy poniższy system składek członkowskich. Liczymy na to, że również widzicie sens istnienia reprezentacji branżowej, która będzie działać w imieniu każdego członka - niezależnie od tego, czy jest to podmiot sieciowy, czy też pojedynczy, lokalny klub.


#RazemMożemyWięcej - a przede wszystkim jesteśmy #SilniRazem.

OPŁAĆ SKŁADKĘ CZŁONKOWSKĄ

Składki są platne do 10-ego kazdego miesiaca.

Po dokonaniu wplaty wysylamy fakturę na maila podanego w procesie płatności.