ZARZĄD

ZARZĄD

TomaszNapiorkowski

Studiował w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie, kierunek Psychologia Biznesu. Od 16 lat związany z branżą fitness. Pasjonat siłowni oraz narciarstwa. W swojej pracy głównie skupia się na praktycznej wiedzy oraz działaniu na liczbach. Zaczynał jako trener personalny, z czasem obejmując coraz wyższe stanowiska w strukturach poszczególnych klubów. Był dyrektorem sprzedaży oraz pomagał rozwijać takie marki, jak TOTAL FITNESS, FIT FABRIC, BELLA LINE WELLNESS CENTRUM czy SATURN FITNESSS. Uczestniczył w ponad 60 otwarciach klubów fitness, pod kątem wsparcia operacyjnego oraz sprzedażowego. Obecnie właściciel firmy consultingowej i szkoleniowej X-SPORTS GROUP oraz Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju w OrangeTheory Fitness. Jako pierwszy w Polsce oraz ósmy w Europie ukończył IHRSA INSTITUTE, uzyskując tym samym certyfikat potwierdzający kompetencje w zakresie zarządzania klubami fitness, od największej światowej organizacji zrzeszającej kluby fitness.

TOMASZ NAPIÓRKOWSKI

PREZES ZARZĄDU

Sebastian Gazda swoją karierę zawodową w Branży Fitness zaczynał w 2008 roku jako współzałożyciel marki Fabryka Formy, nowo powstającej sieci klubów fitness. W tym samym czasie budował i zarządzał jednym z największych dystrybutorów rozwiązań dla branży Star Fitness S.A. Obecnie rozwija sieć klubów fitness z misją „ŪP” jako Partner Zarządzający i Dyrektor Generalny. W 2020 roku od początku pandemii w trakcie trwających zamknięć branży fitness, wspierał w ramach PFF około 100 różnych klubów fitness w Polsce w zakresie prowadzenia działalności klubu fitness w trudnych warunkach. W najcięższych momentach kluby „ŪP” działały nie przerwanie i realizowały swoją strategie obsługując tysiące klientów zgodnie z Polskim prawem. Współorganizator i wykładowca w ogólnopolskim projekcie FITNESS COACHING, programie szkoleniowym dla właścicieli i menadżerów w branży fitness.Uczestnik wielu międzynarodowych szkoleń i konferencji ( IHRSA, EUROPEACTIVE ). Sebastian posiada ponad 20-letnie doświadczenie managerskie oraz wiedzę ekspercką w zakresie zarządzania, sprzedaży i marketingu. Przed rozpoczęciem pracy w branży fitness, swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w takich firmach jak PC Guard S.A., SYMTEC  oraz Komputronik S.A.

SEBASTIAN GAZDA

CZŁONEK ZARZĄDU

Zrzut ekranu 2022-04-13 o 05.19.38
tomaszgac

Tomasz Gać – z branżą Fitness związany od 2006r. Absolwent Warszawskiej AWF, Wyższej Szkoły Rehabilitacji, Uniwersytetu im. Leona Koźmińskiego oraz ICAN Institute. Uczestnik wielu branżowych szkoleń i kongresów. Od lat Trener Personalny, Fizjoterapeuta oraz Wiceprezes Zarządu – Trenerindywidualny.pl Sp.zo.o. W ramach TI Health Club odpowiedzialny za koordynację treningów personalnych, w których klub jest od wielu lat jednym z liderów na Polskim rynku. Pomysłodacwa, twórca i koordynator podyplomowego kierunku studiów – Trener Personalny przy Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie. Autor książki: „Jak zacząć i wytrwać czyli nie taki trener straszny” „

TOMASZ GAĆ

CZŁONEK ZARZĄDU

RADA NADZORCZA

Od ponad 25 lat prowadzi swoje firmy w kilku branżach. W branży Health & Fitness od 16 lat. Właściciel sieci klubów fitness INTERFIT CLUB. Jest również przewodniczącym rady nadzorczej Polskiej Federacji Fitness.

Darek to przede wszystkim ekspert w otwieraniu oraz prowadzeniu klubów fitness. Swoje doświadczenie nabył na rynku niemieckim, gdzie zrealizował wiele projektów dla kilkunastu klubów. Po czym swoje doświadczenie przeniósł na rynek Polski. Jest także specjalistą z zakresu marketingu, sprzedaży oraz reklamy. Prywatnie od 30 lat związany ze sportami siłowymi. Uczestnik wielu zawodów w wyciskaniu sztangi leżąc, a także w trójboju siłowym.

DARIUSZ KANDZIORA

PRZEWODNICZĄCY RADY NADZORCZEJ

Darek 1-kopia
WojciechSzwarc

Wojciech Szwarc pełni funkcję Członka Zarządu od 23 lipca 2018 r. W Benefit Systems jest odpowiedzialny za rozwój sieci partnerskiej oraz za programy wsparcia, które Spółka kieruje do partnerów programu MultiSport, a także za Dział Analiz. Wojciech Szwarc rozpoczął pracę w Benefit Systems w 2014 r. Uczestniczył w budowie sieci partnerskiej akceptacji kart MultiSport, zajmując stanowisko Dyrektora Działu Relacji Partnerskich. Posiada blisko 20-letnie doświadczenie biznesowe w zarządzaniu zarówno zespołami jak i współpracą z partnerami.Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Ukończył również program managerski Strategic Leadership Academy oraz Business Management Executive Program w ICAN Institute oraz programy rozwojowe realizowane przez INSEAD (Francja) oraz IMD (Szwajcaria).

WOJCIECH SZWARC

CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

Członek Zarządu CityFit odpowiada za operacyjne funkcjonowanie firmy ze szczególnym naciskiem na realizację założonych celów strategicznych i bieżący nadzór nad realizacją celów biznesowych poszczególnych obszarów organizacji. Ukierunkowuje działania na ciągłą innowację i optymalizację przy zachowaniu integralności i kontroli jakości na każdym kroku wdrażania planów zgodnie z modelem biznesowym. Ukończył AWF oraz Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, kontynuuje edukację w kierunkach zarządzania procesowego oraz psychologii biznesu. W życiu prywatnym uprawia wspinaczkę wysokogórską, strzelectwo dynamiczne i uwielbia backpacking jako sposób na oderwanie umysłu od miejskiego życia.

ŁUKASZ GĄDEK

CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

ŁukaszGądek
MaciejKowalski

MACIEJ KOWALSKI

CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

Od zawsze związany ze sportem, karate było jego pasją. Były kilkukrotny medalista Mistrzostw Polski oraz reprezentantem kadry Polski w karate. Z wykształcenia ekonomista, od wielu lat wiedzę i doświadczenie biznesowe wykorzystuje restrukturyzując przedsiębiorstwa. Od 5 lat działa w branży fitness. Dziś w Naomi Fitness Design zarządza operacyjnie przedsiębiorstwem oraz odpowiada za kontakt z TOPklientami. Wcześniej pracował jako dyrektor sprzedaży w ekspertfitness.

JACEK KUBIK

CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

Jacek Kubik