ZARZĄD

ZARZĄD

TomaszNapiorkowski

Studiował w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie, kierunek Psychologia Biznesu. Od 16 lat związany z branżą fitness. Pasjonat siłowni oraz narciarstwa. W swojej pracy głównie skupia się na praktycznej wiedzy oraz działaniu na liczbach. Zaczynał jako trener personalny, z czasem obejmując coraz wyższe stanowiska w strukturach poszczególnych klubów. Był dyrektorem sprzedaży oraz pomagał rozwijać takie marki, jak TOTAL FITNESS, FIT FABRIC, BELLA LINE WELLNESS CENTRUM czy SATURN FITNESSS. Uczestniczył w ponad 60 otwarciach klubów fitness, pod kątem wsparcia operacyjnego oraz sprzedażowego. Obecnie właściciel firmy consultingowej i szkoleniowej X-SPORTS GROUP oraz Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju w OrangeTheory Fitness. Jako pierwszy w Polsce oraz ósmy w Europie ukończył IHRSA INSTITUTE, uzyskując tym samym certyfikat potwierdzający kompetencje w zakresie zarządzania klubami fitness, od największej światowej organizacji zrzeszającej kluby fitness.

TOMASZ NAPIÓRKOWSKI

PREZES ZARZĄDU

Sebastian Gazda swoją karierę zawodową w Branży Fitness zaczynał w 2008 roku jako współzałożyciel marki Fabryka Formy, nowo powstającej sieci klubów fitness. W tym samym czasie budował i zarządzał jednym z największych dystrybutorów rozwiązań dla branży Star Fitness S.A. Obecnie rozwija sieć klubów fitness z misją „ŪP” jako Partner Zarządzający i Dyrektor Generalny. W 2020 roku od początku pandemii w trakcie trwających zamknięć branży fitness, wspierał w ramach PFF około 100 różnych klubów fitness w Polsce w zakresie prowadzenia działalności klubu fitness w trudnych warunkach. W najcięższych momentach kluby „ŪP” działały nie przerwanie i realizowały swoją strategie obsługując tysiące klientów zgodnie z Polskim prawem. Współorganizator i wykładowca w ogólnopolskim projekcie FITNESS COACHING, programie szkoleniowym dla właścicieli i menadżerów w branży fitness.Uczestnik wielu międzynarodowych szkoleń i konferencji ( IHRSA, EUROPEACTIVE ). Sebastian posiada ponad 20-letnie doświadczenie managerskie oraz wiedzę ekspercką w zakresie zarządzania, sprzedaży i marketingu. Przed rozpoczęciem pracy w branży fitness, swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w takich firmach jak PC Guard S.A., SYMTEC  oraz Komputronik S.A.

SEBASTIAN GAZDA

CZŁONEK ZARZĄDU

Zrzut ekranu 2022-04-13 o 05.19.38

RADA NADZORCZA

Od zawsze związany ze sportem, karate było jego pasją. Były kilkukrotny medalista Mistrzostw Polski oraz reprezentantem kadry Polski w karate. Z wykształcenia ekonomista, od wielu lat wiedzę i doświadczenie biznesowe wykorzystuje restrukturyzując przedsiębiorstwa. Od 5 lat działa w branży fitness. Dziś w Naomi Fitness Design zarządza operacyjnie przedsiębiorstwem oraz odpowiada za kontakt z TOPklientami. Wcześniej pracował jako dyrektor sprzedaży w ekspertfitness.

JACEK KUBIK

PRZEWODNICZĄCY RADY NADZORCZEJ

Jacek Kubik