Tomasz Napiórkowski

Studiował w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie, kierunek Psychologia Biznesu. Od 13 lat związany z branżą fitness. Pasjonat siłowni oraz narciarstwa. W swojej pracy głównie skupia się na praktycznej wiedzy oraz działaniu na liczbach. Zaczynał jako trener personalny, z czasem obejmując coraz wyższe stanowiska w strukturach poszczególnych klubów. Był dyrektorem sprzedaży oraz pomagał rozwijać takie marki, jak TOTAL FITNESS, FIT FABRIC, BELLA LINE WELLNESS CENTRUM czy SATURN FITNESSS. Uczestniczył w ponad 60 otwarciach klubów fitness, pod kątem wsparcia operacyjnego oraz sprzedażowego. Obecnie właściciel firmy consultingowej i szkoleniowej X-SPORTS GROUP oraz Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju w OrangeTheory Fitness. Jako pierwszy w Polsce oraz ósmy w Europie ukończył IHRSA INSTITUTE, uzyskując tym samym certyfikat potwierdzający kompetencje w zakresie zarządzania klubami fitness, od największej światowej organizacji zrzeszającej kluby fitness.

TOMASZ NAPIÓRKOWSKI

ZAŁOŻYCIEL

Jest torunianką od najmłodszych lat lubiącą wszelkie aktywności ruchowe. Grała w piłkę ręczną, uprawiała narciarstwo i żeglarstwo. Nic więc dziwnego, że jako kierunek studiów wybrała AWF. Od 1999 r. (wtedy jeszcze ze wspólnikiem, a obecnie mężem) prowadzi Studio Rekreacji dla Pań “Bella Line”. Rozwinęła sieć swoich klubów o 3 kolejne – dwa w Toruniu i jeden w Bydgoszczy, pod nazwą Bella Line Wellness Centrum. Mimo wielu obowiązków znajduje czas i nadal prowadzi zajęcia fitness!

MAGDALENA WOSZCZYNA-BRONCHARD

KOMITET ZAŁOŻYCIELSKI

WhatsApp Image 2020-03-24 at 16.10.30

Tomasz Gać – z branżą Fitness związany od 2006r. Absolwent Warszawskiej AWF, Wyższej Szkoły Rehabilitacji, Uniwersytetu im. Leona Koźmińskiego oraz ICAN Institute. Uczestnik wielu branżowych szkoleń i kongresów. Od lat Trener Personalny, Fizjoterapeuta oraz Wiceprezes Zarządu – Trenerindywidualny.pl Sp.zo.o. W ramach TI Fitness odpowiedzialny za koordynację zajęć grupowych oraz treningów personalnych, w których klub jest jednym z liderów na Polskim rynku.

TOMASZ GAĆ

KOMITET ZAŁOŻYCIELSKI

Od zawsze związany ze sportem, karate było jego pasją. Były kilkukrotnym medalista Mistrzostw Polski oraz reprezentantem kadry Polski w karate. Z wykształcenia ekonomista, od wielu lat wiedzę i doświadczenie biznesowe wykorzystuje restrukturyzując przedsiębiorstwa. Od 5 lat działa w branży fitness. Dziś w Naomi Fitness Design zarządza operacyjnie przedsiębiorstwem oraz odpowiada za kontakt z TOPklientami. Wcześniej pracował jako dyrektor sprzedaży w ekspertfitness.

JACEK KUBIK

KOMITET ZAŁOŻYCIELSKI

Jacek Kubik
Piotr Ośródka

Moja fascynacja sportem w wieku młodzieńczym przejawiała się w trenowaniu piłki nożnej. Największym sukcesem było zdobycie wicemistrzostwa Polski Juniorów w sezonie 1991/2 z drużyną Orła Łódź. Grałem na pozycji bramkarza, a w trakcie finałowego meczu z Jagiellonią Białystok musiałem wyjmować piłkę z siatki po strzałach m.in. Tomasza Frankowskiego i Marka Citko. Potem przez kilka lat regularnie ćwiczyłem na zajęciach fitness. Obecnie biegam na długich dystansach i ćwiczę z TRX, który uważam za genialny wynalazek. Sport to naturalna część życia każdego człowieka, szczególnie dla mężczyzny to forma medytacji i połączenia z własnym ciałem, ale też wrodzonej potrzeby rywalizacji. Nikt dziś raczej nie kwestionuje potrzeby mycia zębów. Aktywność fizyczna jest tym samym: poprawia wygląd, zdrowie i dobre samopoczucie.

PIOTR OŚRÓDKA

KOMITET ZAŁOŻYCIELSKI

Doświadczenie zdobył prowadząc sieć klubów fitness w Zielonej Górze zarządzając grupą 80 osób. W ciągu ostatnich lat udało mu się przeprowadzić wiele wewnętrznych programów naprawczych, projektów rozwojowych oraz przeprowadzić wiele szkoleń wewnętrznych które znacznie przyczyniły się do wzrostu rentowności sieci klubów. Stale współpracujący z najlepszymi praktykami i szkoleniowcami branży fitness.

KEVIN MIASKOWSKI

KOMITET ZAŁOŻYCIELSKI

kev1
Irek

absolwent AWF Gdańsk – kierunek nauczycielski AWF Warszawa – trener Podnoszenia Ciężarów i Kulturystyki, Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Sopocie – zarządzanie obiektami Wellness and Spa. Każda praca wzbogaca nasze doświadczenie życiowe – szczęśliwie zawsze każda praca sprawiała mi przyjemność – a szczególnie jako nauczyciel wychowania fizycznego, trener personalny, instruktor Spinningu i sternik yachtowy. Sport nauczył mnie zasad fair play i ich przestrzeganie jest często kluczem do sukcesu w naszej branży fitness  mnie kształtowało kolarstwo, podnoszenie ciężarów i rywalizacja w zawodach Strong Man. Moim dorosłym dzieckiem bo już prawie 25 letnim jest klub Fitness Magnum w Kwidzynie i od niedawna w Gdańsku – stworzony dosłownie od projektu, przez fundamenty – walcząc o swoje i działając rozsądnie – skazany jesteś na SUKCES.

IRENEUSZ ŚMIGELSKI

KOMITET ZAŁOŻYCIELSKI