Tomasz Napiórkowski

Studiował w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie, kierunek Psychologia Biznesu. Od 13 lat związany z branżą fitness. Pasjonat siłowni oraz narciarstwa. W swojej pracy głównie skupia się na praktycznej wiedzy oraz działaniu na liczbach. Zaczynał jako trener personalny, z czasem obejmując coraz wyższe stanowiska w strukturach poszczególnych klubów. Był dyrektorem sprzedaży oraz pomagał rozwijać takie marki, jak TOTAL FITNESS, FIT FABRIC, BELLA LINE WELLNESS CENTRUM czy SATURN FITNESSS. Uczestniczył w ponad 60 otwarciach klubów fitness, pod kątem wsparcia operacyjnego oraz sprzedażowego. Obecnie właściciel firmy consultingowej i szkoleniowej X-SPORTS GROUP oraz Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju w OrangeTheory Fitness. Jako pierwszy w Polsce oraz ósmy w Europie ukończył IHRSA INSTITUTE, uzyskując tym samym certyfikat potwierdzający kompetencje w zakresie zarządzania klubami fitness, od największej światowej organizacji zrzeszającej kluby fitness.

TOMASZ NAPIÓRKOWSKI

ZAŁOŻYCIEL

Mateusz jest właścicielem łódzkiej sieci klubów fitness HUMAN Fitness Philosophy, założycielem akademii szkoleniowej PTA (Personal Training Academy) – jedynej w Polsce akademii, szkolącej trenerów i specjalistów z dziedziny sportu, która posiada międzynarodowe standardy i akredytacje; EREPS, IC REPS, VCC, ISO9001 oraz właścicielem agencji consultingowe BusinessLand dostarczającej kompleksowe rozwiązania i support dla biznesu. To skuteczny manager od ponad 8 ośmiu lat działający w branży fitness. W swej karierze zawodowej zarządzał mikrostudiami treningu personalnego, korporacyjnymi klubami sieciowymi czy multisportowymi obiektami wielko powierzchniowymi. W myśl filozofii Kaizen, rozwój własnego biznesu, kompetencji managerskich oraz mentalności stanowi istotę jego codziennych działań. Pasję do sportu wykuł na światowych matach judo. Jako zawodnik 13-krotny medalista Mistrzostw Polski, wieloletni członek Kadry Narodowej.

MATEUSZ STYPUŁKOWSKI

KOMITET ZAŁOŻYCIELSKI

Mateusz Stypułkowski

Tomasz Gać – z branżą Fitness związany od 2006r. Absolwent Warszawskiej AWF, Wyższej Szkoły Rehabilitacji, Uniwersytetu im. Leona Koźmińskiego oraz ICAN Institute. Uczestnik wielu branżowych szkoleń i kongresów. Od lat Trener Personalny, Fizjoterapeuta oraz Wiceprezes Zarządu – Trenerindywidualny.pl Sp.zo.o. W ramach TI Fitness odpowiedzialny za koordynację zajęć grupowych oraz treningów personalnych, w których klub jest jednym z liderów na Polskim rynku.

TOMASZ GAĆ

KOMITET ZAŁOŻYCIELSKI

Od zawsze związany ze sportem, karate było jego pasją. Były kilkukrotnym medalista Mistrzostw Polski oraz reprezentantem kadry Polski w karate. Z wykształcenia ekonomista, od wielu lat wiedzę i doświadczenie biznesowe wykorzystuje restrukturyzując przedsiębiorstwa. Od 5 lat działa w branży fitness. Dziś w Naomi Fitness Design zarządza operacyjnie przedsiębiorstwem oraz odpowiada za kontakt z TOPklientami. Wcześniej pracował jako dyrektor sprzedaży w ekspertfitness.

JACEK KUBIK

KOMITET ZAŁOŻYCIELSKI

Jacek Kubik
Piotr Ośródka

Moja fascynacja sportem w wieku młodzieńczym przejawiała się w trenowaniu piłki nożnej. Największym sukcesem było zdobycie wicemistrzostwa Polski Juniorów w sezonie 1991/2 z drużyną Orła Łódź. Grałem na pozycji bramkarza, a w trakcie finałowego meczu z Jagiellonią Białystok musiałem wyjmować piłkę z siatki po strzałach m.in. Tomasza Frankowskiego i Marka Citko. Potem przez kilka lat regularnie ćwiczyłem na zajęciach fitness. Obecnie biegam na długich dystansach i ćwiczę z TRX, który uważam za genialny wynalazek. Sport to naturalna część życia każdego człowieka, szczególnie dla mężczyzny to forma medytacji i połączenia z własnym ciałem, ale też wrodzonej potrzeby rywalizacji. Nikt dziś raczej nie kwestionuje potrzeby mycia zębów. Aktywność fizyczna jest tym samym: poprawia wygląd, zdrowie i dobre samopoczucie.

PIOTR OŚRÓDKA

KOMITET ZAŁOŻYCIELSKI

Doświadczenie zdobył prowadząc sieć klubów fitness w Zielonej Górze zarządzając grupą 80 osób. W ciągu ostatnich lat udało mu się przeprowadzić wiele wewnętrznych programów naprawczych, projektów rozwojowych oraz przeprowadzić wiele szkoleń wewnętrznych które znacznie przyczyniły się do wzrostu rentowności sieci klubów. Stale współpracujący z najlepszymi praktykami i szkoleniowcami branży fitness.

KEVIN MIASKOWSKI

KOMITET ZAŁOŻYCIELSKI

kev1
Irek

absolwent AWF Gdańsk – kierunek nauczycielski AWF Warszawa – trener Podnoszenia Ciężarów i Kulturystyki, Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Sopocie – zarządzanie obiektami Wellness and Spa. Każda praca wzbogaca nasze doświadczenie życiowe – szczęśliwie zawsze każda praca sprawiała mi przyjemność – a szczególnie jako nauczyciel wychowania fizycznego, trener personalny, instruktor Spinningu i sternik yachtowy. Sport nauczył mnie zasad fair play i ich przestrzeganie jest często kluczem do sukcesu w naszej branży fitness  mnie kształtowało kolarstwo, podnoszenie ciężarów i rywalizacja w zawodach Strong Man. Moim dorosłym dzieckiem bo już prawie 25 letnim jest klub Fitness Magnum w Kwidzynie i od niedawna w Gdańsku – stworzony dosłownie od projektu, przez fundamenty – walcząc o swoje i działając rozsądnie – skazany jesteś na SUKCES.

IRENEUSZ ŚMIGELSKI

KOMITET ZAŁOŻYCIELSKI